A Mili  op BAM! Festival

A Mili

  Pop    Urban
  21:30 - 22:30 uur 
  Monkey Stage
Beekplein Pop-up  op BAM! Festival

Beekplein Pop-up

  Pop    alternative    Rock
  21:15 - 00:30 uur 
  Maandag Lounge
Big Bang  op BAM! Festival

Big Bang

  Pop
  12:00 - 12:45 uur 
  Monkey Stage
Boogie Monster  op BAM! Festival

Boogie Monster

  Rock    Groovy Rock'n Roll    Blues
  15:45 - 16:30 uur 
  IPA Stage
Bridgefinder  op BAM! Festival

Bridgefinder

  Electronic    Techno    Drum & Bass
  20:30 - 21:15 uur 
  De André Manuel Weide
Brother Till  op BAM! Festival

Brother Till

  Pop    Nederpop
  19:00 - 19:45 uur 
  De André Manuel Weide
Druiprek  op BAM! Festival

Druiprek

  Electronic
  22:00 - 22:45 uur 
  De André Manuel Weide
Faico  op BAM! Festival

Faico

  Americana    Westcoast
  16:45 - 17:30 uur 
  Monkey Stage
Freez  op BAM! Festival

Freez

  Hiphop
  20:30 - 21:15 uur 
  IPA Stage
Gili Yalo  op BAM! Festival

Gili Yalo

 (Israel)

  Soul, Funk, Pop    Jazz    Roots
  23:00 - 00:00 uur 
  SweetPepper Stage
GOODCOOPERBADCOOPER  op BAM! Festival

GOODCOOPERBADCOOPER

  Pop    Rock    Dance
  23:15 - 00:30 uur 
  De André Manuel Weide
Jamila Faber  op BAM! Festival

Jamila Faber

  Theater
  20:30 - 21:00 uur 
  Maandag Lounge
JazzAlike  op BAM! Festival

JazzAlike

  Jazz
  13:00 - 13:45 uur 
  SweetPepper Stage
Katell  op BAM! Festival

Katell

  Pop
  17:30 - 18:15 uur 
  De André Manuel Weide
Kenny B  op BAM! Festival

Kenny B

  Reggae
  21:15 - 22:15 uur 
  SweetPepper Stage
Marike Jager  op BAM! Festival

Marike Jager

  Singer / Songwriter    Pop
  19:45 - 20:30 uur 
  SweetPepper Stage
Mercy John  op BAM! Festival

Mercy John

 Popeye Presents

  Country
  17:15 - 18:00 uur 
  IPA Stage
Money & The Man  op BAM! Festival

Money & The Man

  Rock
  19:45 - 20:45 uur 
  Monkey Stage
Nieuwegrond  op BAM! Festival

Nieuwegrond

  Nederpop
  22:15 - 23:00 uur 
  IPA Stage
Nobel Savage  op BAM! Festival

Nobel Savage

  Drum & Bass
  23:00 - 00:30 uur 
  Monkey Stage
Paterzonen  op BAM! Festival

Paterzonen

  Rock
  13:45 - 14:30 uur 
  IPA Stage
Popscool presents  op BAM! Festival

Popscool presents

 Twentyfive, House of Mirrors, Britt Franken, Pop Up, Just like Us

  Pop
  13:00 - 16:00 uur 
  Monkey Stage
Roots Creation  op BAM! Festival

Roots Creation

  Reggae
  18:00 - 19:00 uur 
  SweetPepper Stage
The Animals and Friends  op BAM! Festival

The Animals and Friends

 House of the Rising Sun

  bluesrock
  14:30 - 15:45 uur 
  SweetPepper Stage
The Tightropes  op BAM! Festival

The Tightropes

  Blues    Funk
  19:00 - 19:45 uur 
  IPA Stage
TSG: Imora Mariël  op BAM! Festival

TSG: Imora Mariël

  Singer / Songwriter
  19:00 - 19:30 uur 
  Maandag Lounge
TSG: Lauringer  op BAM! Festival

TSG: Lauringer

  Singer / Songwriter
  18:15 - 18:45 uur 
  Maandag Lounge
TSG: Lotta Rasva  op BAM! Festival

TSG: Lotta Rasva

  Singer / Songwriter
  14:00 - 14:30 uur 
  Maandag Lounge
TSG: Oscar Rodenburg  op BAM! Festival

TSG: Oscar Rodenburg

  Singer / Songwriter
  13:00 - 13:30 uur 
  Maandag Lounge
Wille and the Bandits (UK)  op BAM! Festival

Wille and the Bandits (UK)

  Rock
  16:30 - 17:15 uur 
  SweetPepper Stage
Yenga  op BAM! Festival

Yenga

  Rock    Psychodelic
  18:15 - 19:00 uur 
  Monkey Stage